Contacts

phone

Have a question?

Employee contacts

Vadovų komanda
Position Name Surname Phone Have a question?
Direktorius (-ės) Modesta Gusarovienė (85) 270 9339 modesta.gusaroviene@vilniustransport.lt
Judumo transformacijos vadovas (-ė) Jonas Damidavičius (8 5) 260 9377 jonas.damidavičius@vilniustransport.lt
Klientų patirties vadovas (-ė) Lina Juknevičienė (85) 270 9339 lina.jukneviciene@vilniustrasnsport.lt
Komunikacijos vadovas (-ė) Miglė Bielinytė +370 616 90 526 (kontaktas žiniasklaidai) migle.bielinyte@vilniustransport.lt
Paslaugų organizavimo vadovas (-ė) Vaidotas Meškauskas (85) 270 9339 vaidotas.meskauskas@vilniustransport.lt
Pardavimų ir rinkodaros vadovas (-ė) Sonata Dambrauskienė (85) 270 9339 sonata.dambrauskiene@vilniustransport.lt
Personalo ir teisės vadovas (-ė) Kristina Makauskienė (85) 270 9339 kristina.makauskiene@vilniustransport.lt
Last update date: 2021 04 19
Apskaitos skyrius
Position Name Surname Phone Have a question?
Vyr. buhalteris (-ė) Lina Lukošienė (85) 270 9339 lina.lukosiene@vilniustransport.lt
Buhalteris (-ė) Gintarė Ulickytė (85) 270 9339 gintare.ulickyte@vilniustransport.lt
Buhalteris (-ė) Ilona Arončik (85) 270 9339 ilona.aroncik@vilniustransport.lt
Buhalteris (-ė) Indrė Putnienė (85) 270 9339 indre.putniene@vilniustransport.lt
Apskaitos kontrolės specialistas (-ė) Ingrida Strazdaitė (8 5) 231 3138 ingrida.strazdaite@vilniustransport.lt
Last update date: 2021 04 19
Ekonomikos skyrius
Position Name Surname Phone Have a question?
Analitikas (-ė) Domantas Šulskus (85) 270 9339 domantas.sulskus@vilniustransport.lt
Last update date: 2021 04 19
Procurement Division
Position Name Surname Phone Have a question?
Pirkimų skyriaus vadovas (-ė) Marius Dičkus (85) 270 9339 marius.dickus@vilniustransport.lt
Viešųjų pirkimų specialistas (-ė) Aurelija Peleckaitė (85) 270 9339 aurelija.peleckaite@vilniustransport.lt
Viešųjų pirkimų specialistas (-ė) Kristina Jalmokienė (85) 270 9339 kristina.jalmokiene@vilniustransport.lt
Last update date: 2021 04 19
Sustainable Urban Mobility Division
Position Name Surname Phone Have a question?
Judumo ekspertas (-ė) Tomas Nickus (8 5) 231 3138 tomas.nickus@vilniustransport.lt
Judumo ekspertas (-ė) Monika Parafinaitytė (8 5) 260 9377 monika.parafinaityte@vilniustransport.lt
Judumo ekspertas (-ė) Edgaras Stankevičius (8 5) 260 9377 edgaras.stankevicius@vilniustransport.lt
Vyr. planavimo specialistas (-ė) Marius Berulis (8 5) 260 9377 marius.berulis@vilniustransport.lt
Last update date: 2021 04 19
Project Management Division
Position Name Surname Phone Have a question?
Projektų valdymo skyriaus vadovas (-ė) Lina Bružaitė (85) 270 9339 lina.bruzaite@vilniustransport.lt
Projektų vadovas (-ė) Karolis Balaišis (85) 270 9339 karolis.balaisis@vilniustransport.lt
Projektų vadovas (-ė) Milda Pauliukėnaitė (85) 270 9339 milda.pauliukenaite@vilniustransport.lt
Projektų vadovas (-ė) Mindaugas Pakalnis (85) 270 9339 mindaugas.pakalnis@vilniustransport.lt
Tarptautinių projektų koordinatorius (-ė) Birutė Jatautaitė (85) 270 9339 birute.jatautaite@vilniustransport.lt
Last update date: 2021 04 19
Klientų aptarnavimo skyrius
Position Name Surname Phone Have a question?
Klientų aptarnavimo skyriaus vadovas (-ė) Lina Krupavičiūtė-Žalnorienė (85) 270 9339 lina.krupaviciute-zalnoriene@vilniustransport.lt
Vadybininkas (-ė) Eglė Čiplienė (85) 270 9339 egle.cipliene@vilniustransport.lt
Klientų aptarnavimo specialistas (-ė) Eglė Gliebutė (85) 270 9339 egle.gliebute@vilniustransport.lt
Klientų aptarnavimo specialistas (-ė) Gintarė Nickienė (85) 270 9339 gintare.nickiene@vilniustransport.lt
Klientų aptarnavimo specialistas (-ė) Jurgita Skudienė (85) 270 9339 jurgita.skudiene@vilniustransport.lt
Klientų aptarnavimo specialistas (-ė) Natalija Aleksejeva (85) 210 7050 natalija.aleksejeva@vilniustransport.lt
Klientų aptarnavimo specialistas (-ė) Tatjana Melnikova (85) 210 7050 tatjana.melnikova@vilniustransport.lt
Klientų aptarnavimo specialistas (-ė) Laima Bikauskienė (85) 210 7050 laima.bikauskiene@vilniustransport.lt
Klientų aptarnavimo specialistas (-ė) Virginija Brukštienė (85) 210 7050 virginija.brukstiene@vilniustransport.lt
Klientų aptarnavimo specialistas (-ė) Svetlana Spevak (85) 210 7050 svetlana.spevak@vilniustransport.lt
Klientų aptarnavimo specialistas (-ė) Laura Ignatavičiūtė (85) 210 7050 laura.ignataviciute@vilniustransport.lt
Klientų aptarnavimo specialistas (-ė) Akvilija Padervinskienė (85) 210 7050 akvilija.padervinskiene@vilniustransport.lt
Klientų aptarnavimo specialistas (-ė) Gintautė Giedris (85) 210 7050 gintaute.giedris@vilniustransport.lt
Last update date: 2021 04 19
Public Transport Ticket Inspection Division
Position Name Surname Phone Have a question?
Kontrolės skyriaus vadovas (-ė) Domantas Putrimas (8 5) 234 1946 domantas.putrimas@vilniustransport.lt
Kontrolės vadybininkas (-ė) Justinas Ovsenka (8 5) 234 1946 justinas.ovsenka@vilniustransport.lt
Kontrolės vadybininkas (-ė) Andrius Kuliešius (8 5) 234 1946 andrius.kuliesius@vilniustransport.lt
Kontrolės specialistas (-ė) Edita Vaišnoraitė (8 5) 234 6451 edita.vaisnoraite@vilniustransport.lt
Kontrolės specialistas (-ė) Vitalija Vaitkunskienė (8 5) 234 6451 vitalija.vaitkunskiene@vilniustransport.lt
Last update date: 2021 04 19
Public Relations and Communications
Position Name Surname Phone Have a question?
Komunikacijos specialistas (-ė) Dovilė Marčinskaitė (85) 270 9339 dovile.marcinskaite@vilniustransport.lt
Last update date: 2021 04 19
Head of Department City Traffic Operations
Position Name Surname Phone Have a question?
Eismo organizavimo inžinierius (-ė) Erikas Švėgžda (8 5) 243 0014 erikas.svegzda@vilniustransport.lt
Eismo organizavimo inžinierius (-ė) Jonas Simutis (8 5) 260 9377 jonas.simutis@vilniustransport.lt
Eismo organizavimo inžinierius (-ė) Martynas Narkus (8 5) 231 3138 martynas.narkus@vilniustransport.lt
Eismo organizavimo inžinierius (-ė) Martynas Norkūnas (8 5) 270 9339 martynas.norkunas@vilniustransport.lt
Eismo organizavimo inžinierius (-ė) Valdemar Misevič valdemar.misevič@vilniustransport.lt
Last update date: 2021 04 19
Traffic Management Division
Position Name Surname Phone Have a question?
Eismo organizavimo skyriaus vadovas (-ė) Robert Markovski (8 5) 260 9377 robert.markovski@vilniustransport.lt
Vyr. inžinierius (-ė) Tauras Vaitkevičius (8 5) 260 9377 tauras.vaitkevicius@vilniustransport.lt
Vyr. inžinierius (-ė) Aleksandr Volujevič (8 5) 260 9377 aleksandr.volujevic@vilniustransport.lt
Eismo organizavimo inžinierius (-ė) Adam Dainoravičius (8 5) 260 9377 adam.dainoravicius@vilniustransport.lt
Vyr. inžinierius (-ė) Eglė Marcišauskė (8 5) 260 9377 egle.marcisauske@vilniustransport.lt
Eismo organizavimo inžinierius (-ė) Evelina Bojarovič (8 5) 260 9377 evelina-bojarovic@vilniustransport.lt
Eismo organizavimo inžinierius (-ė) Remigijus Jurgaitis (8 5) 260 9377 remigijus.jurgaitis@vilniustransport.lt
Eismo valdymo centro vadovas (-ė) Aleksej Apanovič (8 5) 260 9377 aleksej.apanovic@vilniustransport.lt
Operatorius (-ė) Tatjana Naumenko (8 5) 210 7050 tatjana.naumenko@vilniustrasnport.lt
Operatorius (-ė) Jelena Voitkevič (8 5) 210 7050 jelena.voitkevic@vilniustransport.lt
Operatorius (-ė) Renata Katiliūtė (8 5) 210 7050 renata.katiliute@vilniustransport.lt
Operatorius (-ė) Gintarė Gudelytė (8 5) 210 7050 gintare.gudelyte@vilniustransport.lt
Operatorius (-ė) Rūta Baliukevičienė (8 5) 210 7050 ruta.baliukeviciene@vilniustransport.lt
Operatorius (-ė) Janina Višniakova (8 5) 210 7050 janina.visniakova@vilniustransport.lt
Operatorius (-ė) Ana Čuvachova (8 5) 210 7050 ana.cuvachova@vilniustransport.lt
Operatorius (-ė) Birutė Karužienė (8 5) 210 7050 birute.karuziene@vilniustransport.lt
Operatorius (-ė) Rūta Sinkevič (8 5) 210 7050 ruta.sinkevic@vilniustransport.lt
Operatorius (-ė) Laima Derenčiūtė (8 5) 210 7050 laima.derenciute@vilniustransport.lt
Operatorius (-ė) Marta Novikova (8 5) 210 7050 marta.novikova@vilniustransport.lt
Operatorius (-ė) Jurgita Aniukštienė (8 5) 210 7050 jurgita.aniukstiene@vilniustransport.lt
Operatorius (-ė) Dainius Girdzijauskas (8 5) 210 7050 dainius.girdzijauskas@vilniustransport.lt
Last update date: 2021 04 19
Maintenance service
Position Name Surname Phone Have a question?
Infrastruktūros skyriaus vadovas (-ė) Giedrius Levčenka (8 5) 260 9377 giedrius.levcenka@vilniustransport.lt
Infrastruktūros inžinierius (-ė) Vaidotas Vaitkevičius (8 5) 231 3138 vaidotas.vaitkevičius@vilniustransport.lt
Infrastruktūros vadybininkas(-ė) Danius Rinkauskas (8 5) 234 6451 danius.rinkauskas@vilniustransport.lt
Aptarnavimo vadybininkas (-ė) Mindaugas Lebednykas (8 5) 270 9339 mindaugas.lebednykas@vilniustransport.lt
Infrastruktūros priežiūros specialistas (-ė) Vytautas Katilius (8 5) 270 9339 vytautas.katilius@vilniustransport.lt
Infrastruktūros priežiūros specialistas (-ė) Tomas Matulevičius (8 5) 270 9339 tomas.matulevicius@vilniustransport.lt
Technikas (-ė) Rolandas Sutkus rolandas.sutkus@vilniustransport.lt
Last update date: 2021 04 19
Public Transport Organization Division
Position Name Surname Phone Have a question?
Viešojo transporto organizavimo skyriaus vadovas (-ė) Loreta Levulytė (85) 270 9339 loreta.levulyte@vilniustransport.lt
VT eismo organizavimo inžinierius (-ė) Viktorija Katilienė (8 5) 270 9339 viktorija.katiliene@vilniustransport.lt
VT eismo organizavimo inžinierius (-ė) Vesta Pobedinskienė (8 5) 270 9339 vesta.pobedinskiene@vilniustransport.lt
VT eismo organizavimo inžinierius (-ė) Raminta Raškauskaitė (8 5) 270 9339 raminta.raskauskaite@vilniustransport.lt
VT eismo valdymo inžinierius (-ė) Irena Grigelevičiūtė (8 5) 234 5926 irena.grigeleviciute@vilniustransport.lt
VT eismo valdymo inžinierius (-ė) Oksana Doveiko (8 5) 234 5926 oksana.doveiko@viniustransport.lt
VT eismo valdymo inžinierius (-ė) Raimonda Brazaitė (8 5) 234 5926 raimonda.brazaite@vilniustransport.lt
Last update date: 2021 04 19
Sales and Marketing Division
Position Name Surname Phone Have a question?
Pardavimų vadybininkas (-ė) Aurelijus Mičiulis (85) 270 9339 aurelijus.miciulis@vilniustransport.lt
Pardavimų vadybininkas (-ė) Raminta Kruopienė (8 5) 270 9339 raminta.kruopiene@vilniustransport.lt
Rinkodaros vadybininkas (-ė) Monika Ledienė (85) 270 9339 monika.lediene@vilniustransport.lt
Last update date: 2021 04 19
Human Resources and Law Department
Position Name Surname Phone Have a question?
Teisininkas (-ė) Marius Lazauskas (85) 270 9339 marius.lazauskas@vilniustransport.lt
Teisininkas (-ė) Mindaugas Laucius (85) 270 9339 mindaugas.laucius@vilniustransport.lt
Teisininkas (-ė) Jolanta Čuchonska (85) 270 9339 jolanta.cuchonska@vilniustransport.lt
Duomenų apsaugos pareigūnas (-ė) Jelena Jonis (85) 270 9339 jelena.jonis@vilniustransport.lt
Personalo specialistas (-ė) Loreta Astravienė (85) 270 9339 loreta.astraviene@vilniustransport.lt
Personalo specialistas (-ė) Eva Sarapinė (85) 270 9339 eva.sarapine@vilniustransport.lt
Administratorius (-ė) Vaida Sakalinskienė (85) 270 9339 vaida.sakalinskiene@vilniustransport.lt
Administracijos padėjėjas (-a) Viktorija Puzaitė-Stoškė (85) 270 9339 viktorija.puzaite@vilniustransport.lt
Last update date: 2021 04 19
Administrator
Position Name Surname Phone Have a question?
Pažangios analitikos skyriaus vadovas (-ė) Mindaugas Žironas (85) 270 9339 mindaugas.zironas@vilniustransport.lt
Duomenų analitikas (-ė) Ieva Žaržojienė (8 5) 231 3138 ieva.zarzojiene@vilniustransport.lt
Duomenų masyvų inžinierius (-ė) Jevgenij Skopincev (8 5) 270 9339 jevgenij.skopincev@vilniustransport.lt
Duomenų analitikas (-ė) Vitalijus Bertašius (85) 270 9339 vitalijus.bertasius@vilniustransport.lt
Duomenų modeliavimo inžinierius (-ė) Vladislav Prišmont (8 5) 260 9377 vladislav.prismont@vilniustransport.lt
GIS inžinierius (-ė) Giunai Nurijeva-Reipienė (8 5) 270 9339 giunai.nurijeva@vilniustransport.lt
Last update date: 2021 04 19
IT Division
Position Name Surname Phone Have a question?
Technologijų skyriaus vadovas (-ė) Domantas Stanelis (8 5) 270 9339 domantas.stanelis@vilniustransport.lt
Vyr. programuotojas (-a) Aleksandr Kudriašov (8 5) 270 9339 aleksandr.kudriašov@vilniustransport.lt
Analitikas (-ė) Giedrius Vilkas (85) 270 9339 giedrius.vilkas@vilniustransport.lt
Sistemų administratorius (-ė) Robertas Klevinskas (85) 270 9339 robertas.klevinskas@vilniustransport.lt
Sistemų administratorius (-ė) Igor Bril (85) 270 9339 igor.bril@vilniustransport.lt
Informacinių sistemų priežiūros specialistas (-ė) Darius Juknevičius (85) 270 9339 darius.juknevicius@vilniustrasnport.lt
Duomenų bazių administratorius (-ė) Rimantas Stačiokas (85) 270 9339 rimantas.staciokas@vilniustransport.lt
IT infrastruktūros inžinierius (-ė) Jonas Pipiras (8 5) 270 9339 jonas.pipiras@vilniustransport.lt
IT infrastruktūros inžinierius (-ė) Jonas Rasiulis (85) 270 9339 jonas.rasiulis@vilniustransport.lt
IT infrastruktūros inžinierius (-ė) Adomas Liutkevičius (85) 270 9339 adomas.liutkevicius@vilniustranspor.lt
Last update date: 2021 04 19
Share:
Last updated in: 2021 04 19