Kontaktai

phone

Paskambinkite mums

(85) 210 70 50
phone

Parašykite mums

Besikreipiantiems

Administracija
Žolyno g. 15, LT-10209 Vilnius

I-IV  8.30-17.00  V  8.30-16.00

Pertrauka (I-V): 12.00 - 12.30

Švenčių dienų išvakarėse darbo dienos trukmė sutrumpinama viena valanda

Klientų aptarnavimo centras
Gedimino pr. 9A, Vilnius (Kudirkos aikštėje)

I-V  7:00 - 20.00  

VI  9:30 - 18:00 Pertrauka: 13:30 - 14:00

Švenčių dienų išvakarėse darbo dienos trukmė sutrumpinama viena valanda

Klientų aptarnavimo centras
Geležinkelio g. 16, Vilnius ( Vilniaus geležinkelio stotyje, centriniuose rūmuose)

I-V  6:00 - 20.00  

VI 9:30 - 18:00 Pertrauka: 13:30 - 14:00 

Švenčių dienų išvakarėse darbo dienos trukmė sutrumpinama viena valanda

Viešojo transporto kontrolės skyrius
Žolyno g. 15, 1 aukštas, Vilnius

I-IV  8.00-17.00  V  8.00-16.00

Pertrauka: 12.00 - 12.30

Švenčių dienų išvakarėse darbo dienos trukmė sutrumpinama viena valanda

Automobilių stovėjimo skyrius
Tilto g. 14, Vilnius

I-IV  7.00-16.00  V 7.00-15.00

Pertrauka: 11.00 - 11.30

Švenčių dienų išvakarėse darbo dienos trukmė sutrumpinama viena valanda

Tel. nr.:(85) 210 7050
El.paštas:kontrole@parking.lt
Eismo valdymo skyrius
Tilto g. 14, Vilnius

I-IV  7.00-16.00  V 7.00-15.00

Pertrauka: 11.00 - 11.30

Švenčių dienų išvakarėse darbo dienos trukmė sutrumpinama viena valanda

Tel. nr.:(85) 210 7050
El.paštas:info@sviesoforai.lt

Darbuotojų kontaktai

Direktorius
Pozicija Vardas Pavardė Telefono numeris Turite klausimų?
Direktorė Modesta Gusarovienė (85) 270 9339 modesta.gusaroviene@vilniustransport.lt
Atnaujinimo data: 2019 11 15
Direktoriaus pavaduotojas
Pozicija Vardas Pavardė Telefono numeris Turite klausimų?
Direktoriaus pavaduotojas Vaidotas Meškauskas (85) 270 9339 vaidotas.meskauskas@vilniustransport.lt
Atnaujinimo data: 2019 11 15
Administratorė
Pozicija Vardas Pavardė Telefono numeris Turite klausimų?
Administratorė Vaida Sakalinskienė (85) 270 9339 vaida.sakalinskiene@vilniustransport.lt
Atnaujinimo data: 2019 11 15
Viešieji ryšiai ir komunikacija
Pozicija Vardas Pavardė Telefono numeris Turite klausimų?
Komunikacijos vadovė Miglė Bielinytė +370 616 90 526 (kontaktas žiniasklaidai) migle.bielinyte@vilniustransport.lt
Viešųjų ryšių ir komunikacijos specialistė Dovilė Marčinskaitė (85) 270 9339 dovile.marcinskaite@vilniustransport.lt
Atnaujinimo data: 2019 11 15
Duomenų apsaugos pareigūnas
Pozicija Vardas Pavardė Telefono numeris Turite klausimų?
Duomenų apsaugos pareigūnė Jelena Jonis (85) 270 9339 jelena.jonis@vilniustransport.lt
Atnaujinimo data: 2019 11 15
Finansų skyrius
Pozicija Vardas Pavardė Telefono numeris Turite klausimų?
Vyr. finansininkė Greta Berulė (85) 270 9339 greta.berule@vilniustransport.lt
Buhalterė Gintarė Ulickytė (85) 270 9339 gintare.ulickyte@vilniustransport.lt
Buhalterė Renata Sudnikaite (85) 270 9339 renata.sudnikaite@vilniustransport.lt
Analitikas Domantas Šulskus (85) 270 9339 domantas.sulskus@vilniustransport.lt
Analitikas (VPA) Indrė Putnienė - info@vilniustransport.lt
Atnaujinimo data: 2019 11 15
Personalo ir teisės skyrius
Pozicija Vardas Pavardė Telefono numeris Turite klausimų?
Personalo ir teisės skyriaus vadovė Kristina Makauskienė (85) 270 9339 kristina.makauskiene@vilniustransport.lt
Teisininkas Marius Lazauskas (85) 270 9339 marius.lazauskas@vilniustransport.lt
Teisininkas Mindaugas Laucius (85) 270 9339 mindaugas.laucius@vilniustransport.lt
Teisininkė Jolanta Čuchonska (85) 270 9339 jolanta.cuchonska@vilniustransport.lt
Personalo specialistė Loreta Astravienė (85) 270 9339 loreta.astraviene@vilniustransport.lt
Personalo specialistė Lina Maldutienė (85) 270 9339 lina.maldutiene@vilniustransport.lt
Atnaujinimo data: 2019 11 15
Viešųjų pirkimų skyrius
Pozicija Vardas Pavardė Telefono numeris Turite klausimų?
L.e. skyriaus vadovo pareigas Personalo ir teisės skyriaus vadovė-vyr. teisininkė Kristina Makauskienė (85) 270 9339 kristina.makauskiene@vilniustransport.lt
Viešųjų pirkimų specialistė Donata Stirbienė (85) 270 9339 donata.stirbiene@vilniustransport.lt
Viešųjų pirkimų specialistė Aurelija Peleckaitė (85) 270 9339 aurelija.peleckaite@vilniustransport.lt
Atnaujinimo data: 2019 11 15
Plėtros ir inovacijų skyrius
Pozicija Vardas Pavardė Telefono numeris Turite klausimų?
Plėtros ir inovacijų skyriaus vadovė Lina Bružaitė (85) 270 9339 lina.bruzaite@vilniustransport.lt
Vyr. projektų vadovas Vilius Kasperavičius (85) 270 9339 vilius.kasperavicius@vilniustransport.lt
Plėtros projektų vadovė Milda Pauliukėnaitė (85) 270 9339 milda.pauliukenaite@vilniustransport.lt
Plėtros projektų vadovas Mindaugas Žironas (85) 270 9339 mindaugas.zironas@vilniustransport.lt
Tarptautinių projektų vadovė Birutė Jatautaitė (85) 270 9339 birute.jatautaite@vilniustransport.lt
Plėtros projektų vadovas Mindaugas Pakalnis (85) 270 9339 mindaugas.pakalnis@vilniustransport.lt
Atnaujinimo data: 2019 11 15
Elektroninių paslaugų skyrius
Pozicija Vardas Pavardė Telefono numeris Turite klausimų?
Elektroninių paslaugų skyriaus vadovė Erika Tuinylienė (85) 270 9339 erika.tuinyliene@vilniustransport.lt
Informacinių sistemų analitikas Giedrius Vilkas (85) 270 9339 giedrius.vilkas@vilniustransport.lt
Sistemų administratorius Marius Blankas (85) 270 9339 marius.blankas@vilniustransport.lt
Duomenų bazių administratorius Rimantas Stačiokas (85) 270 9339 rimantas.staciokas@vilniustransport.lt
IT infrastruktūros priežiūros specialistas Alvydas Kanopa (8 5) 270 9339 alvydas.kanopa@vilniustransport.lt
Atnaujinimo data: 2019 11 15
Techninis aptarnavimas
Pozicija Vardas Pavardė Telefono numeris Turite klausimų?
Techninio aptarnavimo vadovas Giedrius Purvys (8 5) 270 9339 giedrius.purvys@vilniustransport.lt
Aptarnavimo vadybininkas Mindaugas Lebednykas (8 5) 270 9339 mindaugas.lebednykas@vilniustransport.lt
Atnaujinimo data: 2019 11 15
Pardavimų ir rinkodaros skyrius
Pozicija Vardas Pavardė Telefono numeris Turite klausimų?
Pardavimų ir rinkodaros skyriaus vadovė Sonata Dambrauskienė (85) 270 9339 sonata.dambrauskiene@vilniustransport.lt
Pardavimų analitikė Jurgita Krilavičiūtė (85) 270 9339 jurgita.krilaviciute@vilniustransport.lt
Rinkodaros vadybininkė Toma Dūdėnaitė (85) 270 9339 toma.dudenaite@vilniustransport.lt
Pardavimų vadybininkas Aurelijus Mičiulis (85) 270 9339 aurelijus.miciulis@vilniustransport.lt
Ekonomistas analitikas Vitalijus Bertašius (85) 270 9339 vitalijus.bertasius@vilniustransport.lt
Klientų aptarnavimo poskyrio vadovė Eglė Čiplienė (85) 270 9339 egle.cipliene@vilniustransport.lt
Vyr. klientų aptarnavimo specialistė Svetlana Spevak (85) 270 9339 svetlana.spevak@vilniustransport.lt
Klientų aptarnavimo specialistė Tatjana Melnikova (85) 2107050 tatjana.melnikova@vilniustransport.lt
Klientų aptarnavimo specialistė Laima Bikauskienė (85) 210 7050 laima.bikauskiene@vilniustransport.lt
Klientų aptarnavimo specialistė Laura Ignatavičiūtė (85) 210 7050 laura.ignataviciute@vilniustransport.lt
Klientų aptarnavimo specialistė Natalija Aleksejeva (85) 210 7050 natalija.aleksejeva@vilniustransport.lt
Klientų aptarnavimo specialistė Virginija Brukštienė (85) 210 7050 virginija.brukstiene@vilniustransport.lt
Klientų aptarnavimo specialistė Vida Lakštutienė (85) 210 7050 vida.lakstutiene@vilniustransport.lt
Klientų aptarnavimo specialistė Akvilija Padervinskienė (85) 210 7050 akvilija.padervinskiene@vilniustransport.lt
Rinkodaros vadybininkė (VPA) Monika Ledienė - info@vilniustransport.lt
Klientų aptarnavimo poskyrio vadovė (VPA) Lina Krupavičiūtė-Žalnorienė - info@vilniustransport.lt
Vyr. klientų aptarnavimo specialistė (VPA) Gintarė Bilinskaitė - info@vilniustransport.lt
Atnaujinimo data: 2019 11 15
Viešojo transporto departamento vadovas
Pozicija Vardas Pavardė Telefono numeris Turite klausimų?
L.e. viešojo transporto departamento vadovo pareigas Loreta Levulytė (85) 270 9339 loreta.levulyte@vilniustransport.lt
Atnaujinimo data: 2019 11 15
Viešojo transporto kontrolės skyrius
Pozicija Vardas Pavardė Telefono numeris Turite klausimų?
VT kontrolės skyriaus vadovas Domantas Putrimas (8 5) 234 1946 domantas.putrimas@vilniustransport.lt
Vyr. vadybininkas Andrius Kuliešius (8 5) 234 1946 andrius.kuliesius@vilniustransport.lt
Vyr. vadybininkas Danius Rinkauskas (8 5) 234 6451 danius.rinkauskas@vilniustransport.lt
Specialistė Edita Vaišnoraitė (8 5) 234 6451 edita.vaisnoraite@vilniustransport.lt
Specialistė Vitalija Vaitkunskienė - vitalija.vaitkunskiene@vilniustransport.lt
Atnaujinimo data: 2019 11 15
Viešojo transporto organizavimo skyrius
Pozicija Vardas Pavardė Telefono numeris Turite klausimų?
Strateginio planavimo inžinierė, vykdanti Viešojo transporto organizavimo skyriaus vadovo funkcijas Viktorija Katilienė (8 5) 270 9339 viktorija.katiliene@vilniustransport.lt
Strateginio planavimo inžinierė Vesta Pobedinskienė (8 5) 270 9339 vesta.pobedinskiene@vilniustransport.lt
GIS sistemų inžinierė Giunai Nurijeva (8 5) 270 9339 giunai.nurijeva@vilniustransport.lt
VT eismo valdymo inžinierė Irena Grigelevičiūtė (8 5) 234 5926 irena.grigeleviciute@vilniustransport.lt
VT eismo valdymo inžinierė Oksana Doveiko (8 5) 234 5926 oksana.doveiko@viniustransport.lt
VT eismo valdymo inžinierė Vaida Reinartaitė (8 5) 234 5926 vaida.reinartaite@vilniustransport.lt
Transporto srautų tyrimų analitikas Juozas Vaišnoras (8 5) 270 9339 juozas.vaisnoras@vilniustransport.lt
VT stotelių priežiūros specialistas Vytautas Katilius (8 5) 270 9339 vytautas.katilius@vilniustransport.lt
VT stotelių priežiūros specialistas Tomas Matulevičius (8 5) 270 9339 tomas.matulevicius@vilniustransport.lt
Kokybės ir paslaugų vadybininkė Eglė Sasnauskienė (8 5) 270 9339 egle.sasnauskiene@vilniustransport.lt
Eismo valdymo centro vyr. operatorė Rūta Baliukevičienė (8 5) 210 7050 ruta.baliukeviciene@vilniustransport.lt
GIS sistemų inžinierė (VPA) Tatjana Naumenko - info@vilniustransport.lt
Atnaujinimo data: 2019 11 15
Automobilių stovėjimo priežiūros departamento vadovas
Pozicija Vardas Pavardė Telefono numeris Turite klausimų?
Automobilių stovėjimo priežiūros departamento vadovas Igoris Semionovas (8 5) 231 3138 igoris.semionovas@vilniustransport.lt
Atnaujinimo data: 2019 11 15
Automobilių stovėjimo kontrolės skyrius
Pozicija Vardas Pavardė Telefono numeris Turite klausimų?
Automobilių stovėjimo kontrolės skyriaus vadovė Ieva Žaržojienė (8 5) 231 3138 ieva.zarzojiene@vilniustransport.lt
Kontrolės vadybininkas Justinas Ovsenka (8 5) 231 3138 justinas.ovsenka@vilniustransport.lt
Duomenų apdorojimo specialistė Irina Tunkevič (8 5) 243 0014 irina.tunkevic@vilniustranspor.lt
Duomenų apdorojimo specialistas Egidijus Kašėta (8 5) 243 0014 egidijus.kaseta@vilniustransport.lt
Duomenų apdorojimo specialistė Gintautė Staninaitė (8 5) 243 0014 gintaute.staninaite@vilniustransport.lt
Duomenų apdorojimo specialistė Gintarė Nickienė - gintare.nickiene@vilniustransport.lt
Duomenų apdorojimo specialistė (VPA) Jolita Jankovska - info@vilniustransport.lt
Atnaujinimo data: 2019 11 15
Automobilių stovėjimo organizavimo skyrius
Pozicija Vardas Pavardė Telefono numeris Turite klausimų?
Automobilių stovėjimo organizavimo skyriaus vadovas Tomas Nickus (8 5) 231 3138 tomas.nickus@vilniustransport.lt
Vyr. vadybininkė Jurgita Skudienė (8 5) 231 3138 jurgita.skudiene@vilniustransport.lt
Vadybininkė Ingrida Strazdaitė (8 5) 231 3138 ingrida.strazdaite@vilniustransport.lt
Automobilių stovėjimo infrastruktūros poskyrio vadovas Andrius Los (8 5) 231 3138 andrius.los@vilniustransport.lt
Inžinierius Vaidotas Vaitkevičius (8 5) 231 3138 vaidotas.vaitkevičius@vilniustransport.lt
Inžinierė Kristina Kavaliauskaitė (8 5) 231 3138 kristina.kavaliauskaitė@vilniustransport.lt
Inžinierius Erikas Švėgžda (8 5) 243 0014 erikas.svegzda@vilniustransport.lt
Atnaujinimo data: 2019 11 15
Miesto eismo organizavimo departamento vadovas
Pozicija Vardas Pavardė Telefono numeris Turite klausimų?
Miesto eismo organizavimo departamento vadovas Aleksej Apanovič (8 5) 260 9377 aleksej.apanovic@vilniustransport.lt
Atnaujinimo data: 2019 11 15
Eismo valdymo skyrius
Pozicija Vardas Pavardė Telefono numeris Turite klausimų?
Eismo valdymo skyriaus vadovas Robert Markovski (8 5) 260 9377 robert.markovski@vilniustransport.lt
Vyr. inžinierius Tauras Vaitkevičius (8 5) 260 9377 tauras.vaitkevicius@vilniustransport.lt
Vyr. inžinierius Aleksandr Volujevič (8 5) 260 9377 aleksandr.volujevic@vilniustransport.lt
Eismo valdymo inžinierius Giedrius Levčenka (8 5) 260 9377 giedrius.levcenka@vilniustransport.lt
Transporto srautų tyrimų analitikas Vladislav Prišmon (8 5) 260 9377 vladislav.prismon@vilniustransport.lt
Inžinierius Remigijus Jurgaitis (8 5) 260 9377 remigijus.jurgaitis@vilniustransport.lt
Inžinierė Eglė Marcišauskė (8 5) 260 9377 egle.marcisauske@vilniustransport.lt
Vyr. operatorė Gintarė Gudelytė (8 5) 260 9377 gintare.gudelyte@vilniustransport.lt
Operatorė Evelina Bojarovič (8 5) 260 9377 evelina-bojarovic@vilniustransport.lt
Operatorė Marta Novikova (8 5) 260 9377 marta.novikova@vilniustransport.lt
Operatorė Deimantė Aranauskaitė (8 5) 260 9377 deimante.aranauskaite@vilniustransport.lt
Atnaujinimo data: 2019 11 15
Tvaraus susisiekimo skyrius
Pozicija Vardas Pavardė Telefono numeris Turite klausimų?
Tvaraus susisiekimo skyriaus vadovas Anton Nikitin (8 5) 260 9377 anton.nikitin@vilniustransport.lt
Vyr. specialistas Edgaras Stankevičius (8 5) 260 9377 edgaras.stankevicius@vilniustransport.lt
Inžinierė Monika Parafinaitytė (8 5) 260 9377 monika.parafinaityte@vilniustransport.lt
Atnaujinimo data: 2019 11 15
Dalintis:
Informacija atnaujinta: 2019 11 15