ZGED2652.jpg

Vilnius viešuoju transportu

Keliauti mieste viešuoju transportu yra puikus ir patogus būdas pasiekti kelionės tikslą, lankomus ir dominančius centro ar užmiesčio objektus. Vilniuje susisiekti galite autobusais, greitaisiais ir naktiniais autobusais, troleibusais. Bilietus galima įsigyti ir papildyti Vilniečio kortelėje (vienkartinis 1,5€ mokestis) arba telefone m.Ticket programėlėje. Bilietai galioja visuose autobusuose ir troleibusuose visą nurodytą laiką. Per šį laikotarpį persėdimų skaičius yra neribojamas. Kelione susiplanuoti galite programėlėmis: m.Ticket, Trafi, Google Žemėlapiai arba pasinaudojus maršruto planavimu.

Plačiau
DSC_0862.JPG

Kelionė į/iš oro uosto

Į ir iš Vilniaus oro uosto patogu keliauti viešuoju transportu: kursuoja 3G greitasis bei 1, 2, 88 autobusai.

  • Tvarkaraštį pasitikrinti  patogu m.stops.lt, čia matysite kaip viešasis transportas juda realiu laiku.
  • Planuoti savo kelionę galite čia.
  • Įsigykite bilietą mobiliąjame telefone arba Vilniečio kortelėje, kurią galite papildyti elektroniniais pinigais arba bilietais platinimo vietose. Vilniaus oro uoste bilietus galima įsigyti „Narvesen“ parduotuvėse. 
  • Aktyvuokite bilietą ir mėgaukitės kelione!

Papildomos informacijos rasite čia.

Central station.JPG

Vilniaus autobusų ir Vilniaus geležinkelio stotys

Atvykę ar išvykdami iš Vilniaus autobusų ar geležinkelio stočių keliaukite viešuoju transportu. Vilniaus geležinkelio stotyje rasite mūsų klientų aptarnavimo centrą, kuriame kolegos atsakys į visus jums rūpimus klausimus, taip pat galėsite įsigyti kelionės miesto autobusais ar troleibusais bilietus, gausite informacijos apie kitus darnius judėjimo mieste būdus.
Į ir iš autobusų bei geležinkelio stočių keliaukite greitaisiais autobusais – 1G, 2G, autobusais – 1, 2, 3, 4, 12, 13, 16, 19, 23, 31, 34, 41, 42, 53, 54, 58, 61, 74, 78, 82, 89 ir naktiniais – 102N, 103N autobusais, taip pat 1, 2, 7, 15, 16, 20 troleibusais.

  • Pasitikrinkite tvarkaraštį ar nuskaitykite QR kodą, kad pamatytumėte tvarkaraštį realiuoju laiku, apsilankykite m.stops.lt arba savo kelionę planuokite čia.
  • Įsigykite bilietą mobiliąjame telefone. Jeigu planuojate keliauti dažniau, rekomenduojame įsigyti Vilniečio kortelę, kurią galite papildyti elektroniniais bilietais arba pinigais.
  • Aktyvuokite bilietą ir mėgaukitės kelione!

Alternatyvūs būdai keliauti Vilniuje

IMG_2617.jpg

Vilnius pėsčiomis
Aplankykite miesto senamiestį ar pasivaikščiokite sostinės parkuose. Pamatykite architektūrinius stebuklus ar užlipkite į aukštesnę vietą, nuo kurios Vilnius bus kaip ant delno. Atraskite žinomus Vilniaus objektus arba paslėptus kampelius. Keliaudami pėsčiomis pažinkite gyvąjį miestą! Daugiau informacijos rasite čia.

Walk15-66.jpg

Vilnius minantiems ir riedantiems
Kelionė dviračiu ar riedučiais į darbą? O gal jus domina laisvalaikio maršrutas su šeima arba ekstremalus pasivažinėjimas siaurais miško takeliais ir kalnais? Keliaukite po sostinę dviračiu, riedučiais ar riedlente ir patirkite nepamirštamų įspūdžių! Daugiau informacijos rasite čia.

scoot 9911.jpg

Mikromobilumo dalijimosi sistemos
Norint riedėti Vilniuje nebūtina pirkti dviračio ar paspirtuko. Šiltuoju metu laiku juos lanksčiai ir patogiai galima išsinuomoti net iš kelių skirtingų, sostinėje veikiančių, įmonių, kurios prisideda prie darnios transporto vizijos įgyvendinimo mieste. Daugiau informacijos rasite čia.

Naudingos nuorodos

Dalintis:
Informacija atnaujinta: 2020 10 29