73190485_405013450445799_1118511021200244736_n.jpg

Norite tapti darniai judančia įmone? Bendradarbiaukime!

Bendradarbiavimo tikslas - skatinti darnų judumą Vilniaus mieste. Siekiame atsižvelgti į mieste dirbančių įmonių poreikius bei pastabas, supažindinti dirbančius žmones su sostinėje esančia eismo situacija, ieškoti sprendimų, kurie palengvintų ar sutrumpintų keliones į ir iš darbo bei kartu atrasti naujų keliavimo būdų. Mūsų organizuojami ir vykdomi projektai:

  • Kasdienių keliavimo įpročių tyrimas. Rezultatų pristatymas ir diskusija "Gatvių dieta"
  • Viešojo transporto bilietai darbuotojams
  • Pasirūpinkite darbuotojais, kurie į darbą vyksta automobiliu
  • Viešojo transporto švieslentė Jūsų įmonėje
  • "Verslas Juda. Idėjų mugė 2020"
suveztinis.jpeg

Kasdieninių keliavimo įpročių tyrimas Jūsų įmonėje

Tikslas? Siekiant geriau išnaudoti esamą ir planuoti naują infrastruktūrą Vilniaus mieste bei prie Jūsų įmonės, nustatome ir pristatome kaip keliauja Jūsų darbuotojai.
Nauda? Po apklausos atliekame analizę, pateikiame ir pristatome įžvalgas Jums. Gautus rezultatus palyginame su bendrąja situacija sostinėje. Dalinamės geraisiais miesto įstaigų pavyzdžiais kaip darbuotojai skatinami judėti alternatyviais keliavimo būdais. Kartu įmonės darbuotojams organizuojame tyrimo rezultatų pristatymą, kalbame apie darnaus judumo pokyčius Vilniuje - „Gatvių dietą“. Diskutuojame, kaip juda miestas, verslas, kokie naudingi pokyčiai mūsų laukia ir kaip Vilnius taps patogesnis mums visiems. Susitikimą galime organizuoti ir virtualiu būdu.
Kam? Įmonėms, verslo centrams bei mokslo įstaigoms esančioms Vilniaus mieste.
Kaip? Apklausa internetu (trukmė ~5 min.). Tyrimo rezultatų ir "Gatvių dieta" pristatymų trukmė 60-90min.
Susidomėjote? Parašykite – rinkodara@judu.lt

DSC_0300.JPG

Bilietai Jūsų įmonės darbuotojams

2016-2019 metais apie 900 skirtingų įmonių / įstaigų įsigijo viešojo transporto bilietų savo darbuotojams. 
Tikslas? Skatinti įmonių darbuotojus ilgalaikiais bilietais taip siekiant palengvinti jų kelionės į darbą planavimą, spręsti dažnai sunkiai sprendžiamas parkingo problemas bei keisti darbuotojų keliavimo įpročius.
Nauda? Saugiai keliaudamas viešuoju transportu jūsų darbuotojas geriau planuoja savo laiką, patiria mažiau streso bei sutaupo išlaidoms skirtoms transportui. 
Kam? Įmonėje dirbantiems asmenims, kurie į darbą galėtų atvykti viešuoju transportu.
Kaip? Įsigijus ilgalaikį nevardinį bilietą (30, 90, 180, 270, 365 dienų) paskirtam asmeniui, šis galės naudotis Vilniaus viešuoju transportu visą nurodytą laikotarpį.
Susidomėjote? Parašykite – rinkodara@judu.lt

Ar darbuotojui darbdavio apmokėtos geležinkelio ar kelių viešojo transporto bilietų įsigijimo išlaidos važiuoti tik į darbą ir iš darbo į namus, bus priskiriamos apmokestinamosioms pajamoms?
VMI paaiškinimas. Nuo 2018-01-01
neapmokestinamosioms pajamoms priskiriama gyventojo nauda, gauta iš darbdavio sumokėjus (visiškai ar iš dalies) už geležinkelio ar kelių viešojo transporto bilietus, skirtus gyventojui atvykti į darbo vietą ir parvykti iš jos. Daugiau informacijos rasite čia.

p+r.PNG

Pasirūpinkite darbuotojais, kurie į darbą vyksta automobiliu

Tikslas? Skatinti įmonės darbuotojus darbą pasiekiančius automobiliu palikti automobilį "Statyk ir važiuok" aikštelėse, bei į darbovietę ar susitikimus dienos metu vykti viešuoju transportu.
Nauda? Tik 0,50€ kainuojantis bilietas suteiks galimybę bilieto turėtojui visą dieną keliauti viešuoju transportu. Tai kartu proga sumažinti brangių parkavimo vietų poreikį prie ofiso. 
Kam? Centrinėje miesto dalyje esančių įmonių, verslo centrų, gydymo bei mokslo įstaigų darbuotojams, kurie darbus pasiekia automobiliu.
Kaip? Suderinamas darbuotojų automobilių valstybinių numerių sąrašas ir įmonė gauna 1 sąskaitą už visus darbuotojų faktinius apsilankymus „Statyk ir važiuok“ aikštelėse.
Susidomėjote? Parašykite – rinkodara@judu.lt. Dėl kitų parkavimo paslaugų - info@parking.lt

JUDU_švieslenčių-pabandymai_Tomos.png

Viešojo transporto švieslentė Jūsų įstaigoje

Tikslas? Naudingas funkcionalumus jūsų darbuotojams ar klientams keliaujantiems viešuoju transportu.
Nauda? Įmonės darbuotojai bei klientai gali tiksliau suplanuoti kada išvykti iš įstaigos, nes ekranuose transliuojami viešojo transporto maršrutai ir išvykimo laikai.
Kam? Įmonėms, verslo centrams, gydymo bei mokslo įstaigoms, prie kurių yra viešojo transporto stotelė.
Kaip? Jūsų įmonės ar įstaigos ekranuose (pvz.: prie įėjimo / išėjimo) galime transliuoti jūsų pasirinktų stotelių autobusų ir troleibusų artimiausius išvykimus.
Susidomėjote? Parašykite – rinkodara@judu.lt

verslas juda.jpg

Verslas juda. Idėjų mugė

Tikslas? Į nemokamą renginį sukviesti iki 100 verslo įmonių atstovų, atsakingų už savo darbuotojų skatinimą ir keliavimo įpročius, pasidalinti sėkmingiausiais pasiteisinusiais pavyzdžiais ir aptarti kaip keitėsi vilniečių įpročiai pastaraisiais metais.
Nauda? Geriausias idėjas pritaikyti savo įmonėje, o jau pasiteisinusiomis pasidalinkime su kitais.
Kam? Skirtas įmonių vadovams, ūkio ir personalų skyrių vadovams, kitiems atsakingiems kolektyvų asmenims.
Kaip? Renginys vyksta kiekvienų metų pabaigoje. Norintys gauti pakvietimą į „Verslas juda. Idėjų mugė‘2020“ registruokitės nurodytu el. paštu.
Susidomėjote? Parašykite - rinkodara@judu.lt

troleibusas.jpeg

Nauda žmogui:
Ekonominė. Šeimoje naudojant automobilį, transportui tenka maždaug 15% biudžeto, o jei jis nenaudojamas – maždaug 3%.
Laiko planavimas. Kelionę viešuoju transportu suplanuoti galite tiksliau ir patikimiau. Kelionės automobiliu laikas piko metu gali lengvai padidėti dvigubai.
Praktinė. Kelionės metu galima skaityti, planuotis darbo dieną, žiūrėti video vietoje to, jog visą dėmesį skirtumėte vairavimui nuosavo automobilio.

73190485_405013450445799_1118511021200244736_n.jpg

Nauda įmonei:
Produktyvumas. Patikimesnė ir saugesnė kelionė sumažina kasdieninį jūsų darbuotojų stresą. Darbuotojai tampa efektyvesni.
Saugumas. Sumažinus asmeninio arba darbinio automobilio vairavimo laiką, stipriai sumažėja rizika darbuotojams papulti į auto įvykį.
Įmonės įvaizdis. Darbuotojų kelionių viešuoju transportu kompensavimas gerina įmonės įvaizdį ir didina patrauklumą.

upė.jpeg

Nauda miestui:
Mažiau transporto. Kuo daugiau vilniečių pasirinks viešąjį transportą, tuo eismo sąlygos Vilniuje bus visiems palankesnės.
Inovacijos. Didesnis viešojo transporto keleivių skaičius leidžia įgyvendinti naujas ekologiškesnes ir patogesnes keliavimo rūšis ar būdus.
Ekologija. Vilniečiams pasirinkus darnius keliavimo būdus mažėja oro ir triukšmo tarša mieste.

Dalintis:
Informacija atnaujinta: 2020 10 29