judu web.png

Po miestą paprastai!

Vilnius siūlo įvairių būdų judėjimui po miestą ir turi visus juos sujungiantį vardą JUDU. Judumo pokyčiai sostinėje įvairūs – gerėja kelionių viešuoju transportu kokybė, tiesiami dviračių takai, kurie per keletą artimiausių metų mieste sudarys nenutrūkstamą tinklą, gerinama pėsčiųjų infrastruktūra, pristatytas kilpinis eismo reguliavimas.

Vilniuje vyksta daugybė veiklų, kad žmonės po miestą keliautų patogiai ir galėtų laisvai rinktis, kaip judėti. JUDU – suvienija skirtingus keliavimo būdus „po vienu skėčiu“. Taip pat atspindi požiūrį, jog susisiekimas sostinėje – tai ne vien transportas ir infrastruktūra, pirmiausia tai – žmogus, jo poreikis keliauti po miestą sklandžiai, o kartu ir pažadas kurti visiems pritaikytą susisiekimo sistemą.

JUDU – tai judumo paslaugų Vilniuje prekės ženklas. Jo šūkis „Po miestą paprastai“ nurodo filosofiją ir paskirtį vilniečiams – suvienyti ir patogesnėmis daryti esamas ir būsimas judumo sritis: viešąjį transportą, automobilių eismą, keliones dviračiais, paspirtukais ir kitus judumo būdus. JUDU visas šias sritis sutelkia į draugiškų susisiekimo paslaugų sistemą, kuri numatyta ir Darnaus judumo plane.

Dabar viskas susiję. Visiems keliavimo būdams Vilniuje vienas vardas – JUDU.

 

Detaliau: www.judu.lt/vilnius

DSC_0300.JPG

Bilietai ir nuolaidos dieninio skyriaus studentams. Ilgalaikiai bilietai apsimoka!

 • 50% nuolaida taikoma trumpalaikiams bilietams - 30min, 60min.
 • 80% nuolaida taikoma ilgalaikiams bilietams - 1 dienos, 3 dienų, 5 dienų, 10 dienų, 30 dienų, 90 dienų, 180 dienų, 270 dienų, 365 dienų.

Ilgalaikiai bilietai apsimoka! Jų teikiamą naudą galite rasti čia.

mob tel.jpg

Bilietas mobiliajame telefone. Įsigyk jį bet kur ir bet kada!

Programėlėse m.Ticket ir Trafi galima susiplanuoti kelionę viešuoju transportu Vilniuje, išsirinkti greičiausią ir patogiausią maršrutą, peržiūrėti autobusų bei troleibusų tvarkaraščius, stebėti viešojo transporto judėjimą sostinėje realiuoju laiku, greitai įsigyti, kaupti ir naudoti bilietus.

Kodėl verta naudotis m.Ticket arba Trafi?

 • Vienu metu galėsite aktyvuoti kelis bilietus
 • Greitas apmokėjimas banko kortele
 • Galimybė perkelti bilietą į kitą telefoną
 • Galimybė susiplanuoti kelionės maršrutą
platintojai-2.png

Vilniečio kortelę galima įsigyti ir papildyti

 • E. savitarnoje (tik papildyti);
 • Klientų aptarnavimo centruose: Gedimino pr. 9A  (Kudirkos aikštėje) arba Geležinkelio g. 16 (Vilniaus geležinkelio stotis, centriniai rūmai);
 • Prekybos centruose „Maxima“ ir „RIMI";
 • Lietuvos pašto skyriuose;
 • „PayPost“ skyriuose (tik papildyti);
 • „Narvesen“, „Lietuvos spauda“ ir „Spauda“ prekybos vietose.

Kokį bilietą rinktis?

Central station.JPG

Vilniaus autobusų stotis ir Vilniaus geležinkelio stotis

Atvykę ar išvykdami iš Vilniaus autobusų ar geležinkelio stočių keliaukite viešuoju transportu. Vilniaus geležinkelio stotyje rasite mūsų klientų aptarnavimo centrą, kuriame kolegos atsakys į visus jums rūpimus klausimus, taip pat galėsite įsigyti kelionės miesto autobusais ar troleibusais bilietus, gausite informacijos apie kitus darnius judėjimo mieste būdus.
Į ir iš autobusų bei geležinkelio stočių keliaukite greitaisiais autobusais – 1G, 2G, autobusais – 1, 2, 3, 4, 12, 13, 16, 19, 23, 31, 34, 41, 42, 53, 54, 58, 61, 74, 78, 82, 89 ir naktiniais – 102N, 103N autobusais, taip pat 1, 2, 7, 15, 16, 20 troleibusais.

 • Pasitikrinkite tvarkaraštį ar nuskaitykite QR kodą, kad pamatytumėte tvarkaraštį realiuoju laiku, apsilankykite m.stops.lt arba savo kelionę planuokite čia.
 • Įsigykite bilietą mobiliąjame telefone. Jeigu planuojate keliauti dažniau, rekomenduojame įsigyti Vilniečio kortelę, kurią galite papildyti elektroniniais bilietais arba pinigais.
 • Aktyvuokite bilietą ir mėgaukitės kelione!

Naudingos nuorodos

Dalintis:
Informacija atnaujinta: 2020 10 29