1) Infrastruktūros darbų priežiūros ir inžinierinių statinių projektų ir projektinių pasiūlymų vertinimo darbo grupė

Įmonei atstovauja Tvaraus susisiekimo skyriaus vadovas Anton Nikitin, Direktoriaus pavaduotojas Vaidotas Meškauskas, Viešojo transporto departamento vadovė Loreta Levulytė, Miesto eismo organizavimo departamento vadovas Aleksej Apanovič, Tvaraus susisiekimo skyriaus vyr.specialistė Monika Parafinaitytė

2) Vilniaus miesto savivaldybės eismo saugumo komisija

Įmonei atstovauja Tvaraus susisiekimo skyriaus vadovas Anton Nikitin, Miesto eismo organizavimo departamento vadovas Aleksej Apanovič

3) Miesto ūkio ir transporto departamento sąlygų rengimo darbo grupė

Įmonei atstovauja Tvaraus susisiekimo skyriaus vadovas Anton Nikitin, Miesto eismo organizavimo departamento vadovas Aleksej Apanovič

4) Naktinės ekonomikos strategijos kūrimo darbo grupė

Įmonei atstovauja Tvaraus susisiekimo skyriaus vadovas Anton Nikitin

5) Žirmūnų trikampio projektų darbo grupė

Įmonei atstovauja Tvaraus susisiekimo skyriaus vadovas Anton Nikitin

6) Projektų „Neries senvagės rekreacinės infrastruktūros įrengimas su aktyvaus poilsio ir pėsčiųjų bei dviračių trasomis“ ir „Gamtinės Neries senvagės kraštovaizdžio arealų būklės atkūrimas (tarp Linkmenų ir Geležinio vilko gatvių)“ darbo grupė

Įmonei atstovauja Tvaraus susisiekimo skyriaus vadovas Anton Nikitin, 

7) Susisiekimo dviračiais Vilniaus mieste projekto komanda

Įmonei atstovauja Tvaraus susisiekimo skyriaus vadovas Anton Nikitin

8) Viešosios aplinkos humanizavimas, racionalizuojant transporto eismą miesto centrinėje dalyje (Vilniaus senamiesčio pavyzdžiu), ikiprekybinio pirkimo komisija

Įmonei atstovauja Automobilių stovėjimo organizavimo skyriaus vadovas Tomas Nickus

9) Kompleksinių kelionių aikštelių tinklo ir automobilių stovėjimo aikštelių plėtros darbo grupė

Įmonei atstovauja Automobilių stovėjimo priežiūros departamento vadovas Igoris Semionovas ir Automobilių stovėjimo organizavimo skyriaus vadovas Tomas Nickus

10) Automobilių stovėjimo vietų darbo grupė

Įmonei atstovauja Automobilių stovėjimo priežiūros departamento vadovas Igoris Semionovas 

11) VMSA Vilniaus miesto daiktų interneto plėtros politikos rengimo darbo grupė

Įmonei atstovauja Elektroninių paslaugų skyriaus vadovė Erika Tuinylienė

12) Viešojo transporto eismo organizavimo darbo grupė

Įmonei atstovauja Įmonės direktorė Modesta Gusarovienė, Viešojo transporto departamento vadovė Loreta Levulytė

13) Gatvių ir kelių, kuriais vyksta reguliarusis keleivinio transporto eismas, komisija

Įmonei atstovauja Viešojo transporto stotelių priežiūros specialistas Vytautas Katilius, Viešojo transporto eismo valdymo inžinierė Irena Grigelevičiūtė

14) Renginių derinimo komisija

Įmonei atstovauja Strateginio planavimo inžinierė Vesta Pobedinskienė

15) Integruoto viešojo transporto organizavimo Vilniaus regione darbo grupė

Įmonei atstovauja Įmonės direktorė Modesta Gusarovienė, Direktoriaus pavaduotojas Vaidotas Meškauskas

16) Eismo pakeitimų derinimo darbo grupė (kelio ženklai, ženklinimas, eismo saugumo priemonės)

Įmonei atstovauja Eismo valdymo skyriaus vadovas Robert Markovski

17) Šviesoforų postų priėmimo komisija

Įmonei atstovauja Eismo valdymo skyriaus vadovas Robert Markovski

18) Įrengtų elektromobilių įkrovimo prieigų atitikimo suderintiems techniniams projektams komisija

Įmonei atstovauja Automobilių stovėjimo organizavimo skyriaus vadovas Tomas Nickus

Dalintis:
Informacija atnaujinta: 2020 07 20