1) Infrastruktūros darbų priežiūros darbo grupė

Įmonei atstovauja Direktoriaus pavaduotojas Vaidotas Meškauskas

2) Inžinierinių statinių projektų ir projektinių pasiūlymų vertinimo darbo grupė

Įmonei atstovauja Tvaraus susisiekimo skyriaus vyr.specialistė Monika Parafinaitytė (pėsčiųjų judumo funkcinės grupės vadovė), Tvaraus susisiekimo skyriaus vyriausias specialistas Edgaras Stankevičius (dviračių judumo funkcinės grupės narys), Miesto eismo organizavimo departamento Eismo valdymo skyriaus vadovas Robert Markovski (Eismo organizavimo ir saugumo funkcinės grupės vadovas), Viešojo transporto departamento vadovė Loreta Levulytė (Viešojo transporto judumo funkcinės grupės vadovė), Viešojo transporto departamento strateginio planavimo inžinierė Viktorija Katilienė (Viešojo transporto judumo funkcinės grupės narė)

3) Vilniaus miesto savivaldybės eismo saugumo komisija

Įmonei atstovauja Tvaraus susisiekimo skyriaus l.e.p. vadovas Jonas Damidavičius, Miesto eismo organizavimo departamento vadovas Aleksej Apanovič

4) Miesto ūkio ir transporto departamento sąlygų rengimo darbo grupė

Įmonei atstovauja Miesto eismo organizavimo departamento vadovas Aleksej Apanovič

5) Dalyvavimas Intelligent Energy Lab veikloje (atvira platforma tiems, kam rūpi energetinis efektyvumas, aplinkos tausojimas ir modernus miesto energetikos sektorius www.iel.lt)

Dalyvauja įmonės vadovė Modesta Gusarovienė

6) Viešosios aplinkos humanizavimas, racionalizuojant transporto eismą miesto centrinėje dalyje (Vilniaus senamiesčio pavyzdžiu), ikiprekybinio pirkimo komisija

Įmonei atstovauja Automobilių stovėjimo organizavimo skyriaus vadovas Tomas Nickus

7) Kompleksinių kelionių aikštelių tinklo ir automobilių stovėjimo aikštelių plėtros darbo grupė

Įmonei atstovauja Automobilių stovėjimo priežiūros departamento vadovas Igoris Semionovas ir Automobilių stovėjimo organizavimo skyriaus vadovas Tomas Nickus

8) Automobilių stovėjimo vietų darbo grupė

Įmonei atstovauja Automobilių stovėjimo priežiūros departamento vadovas Igoris Semionovas 

9) VMSA Vilniaus miesto daiktų interneto plėtros politikos rengimo darbo grupė

Įmonei atstovauja Elektroninių paslaugų skyriaus l.e.p. vadovas Giedrius Vilkas

10) Viešojo transporto eismo organizavimo darbo grupė

Įmonei atstovauja Įmonės direktorė Modesta Gusarovienė, Viešojo transporto departamento vadovė Loreta Levulytė

11) Gatvių ir kelių, kuriais vyksta reguliarusis keleivinio transporto eismas, komisija

Įmonei atstovauja Viešojo transporto stotelių priežiūros specialistas Vytautas Katilius, Viešojo transporto eismo valdymo inžinierė Irena Grigelevičiūtė

12) Renginių derinimo komisija

Įmonei atstovauja Strateginio planavimo inžinierė Vesta Pobedinskienė

13) Integruoto viešojo transporto organizavimo Vilniaus regione darbo grupė

Įmonei atstovauja Įmonės direktorė Modesta Gusarovienė, Direktoriaus pavaduotojas Vaidotas Meškauskas

14) Eismo pakeitimų derinimo darbo grupė (kelio ženklai, ženklinimas, eismo saugumo priemonės)

Įmonei atstovauja Eismo valdymo skyriaus vadovas Robert Markovski

15) Šviesoforų postų priėmimo komisija

Įmonei atstovauja Eismo valdymo skyriaus vadovas Robert Markovski

16) Įrengtų elektromobilių įkrovimo prieigų atitikimo suderintiems techniniams projektams komisija

Įmonei atstovauja Automobilių stovėjimo organizavimo skyriaus vadovas Tomas Nickus

Dalintis:
Informacija atnaujinta: 2021 01 06