Mokamas automobilių stovėjimas

Parkavimas Vilniaus miesto centrinėje dalyje ir senamiestyje yra mokamas. Jis suskirstytas į keturias zonas: mėlynąją, raudonąją, geltonąją ir žaliąją. Kiekviena iš šių zonų apmokestinama skirtingu tarifu.

melyna-zona.png

MĖLYNOJI ZONA

Visos savaitės dienos nuo
8 val. iki 24 val.
Minimali stovėjimo trukmė
12 min. - 0,50 Eur
1 val. - 2,50 Eur

raudona-zona.png

RAUDONOJI ZONA

Pirmadienis šeštadienis
nuo 8 val. iki 22 val. 
Minimali stovėjimo trukmė
12 min. 0,30 Eur 
1 val. - 1,50 Eur 

geltona-zona.png

GELTONOJI ZONA

Pirmadienis šeštadienis*
nuo 8 val. iki 20 val.
Minimali stovėjimo trukmė
10 min. - 0,10 Eur
1 val. - 0,60 Eur

zalia-zona.png

ŽALIOJI ZONA

Pirmadienis šeštadienis**
nuo 8 val. iki 18 val.
Minimali stovėjimo trukmė
20 min. - 0,10 Eur
1 val. - 0,30 Eur

*Geltonojoje zonoje: pirmadieniais-šeštadieniais nuo 8 val. iki 20 val., išskyrus:  Turgaus, Rinktinės, Geležinkelio, Sodų ir Pylimo gatvės dalyje prie Halės turgaus pirmadieniais–sekmadieniais nuo 8 val. iki 20 val.

**Žaliojoje zonoje: pirmadieniais-šeštadieniais nuo 8 val. iki 18 val., išskyrus: Žvėryno kvartale, Vingio parko prieigose esančioje aikštelėje ir automobilių stovėjimo aikštelėje prie Geležinio Vilko g. 6A pirmadieniais-penktadieniais nuo 8 iki 18 val.

Pastaba. Sumokėjus vietinę rinkliavą už stovėjimą žaliojoje zonoje, automobilį galima statyti tik žaliojoje zonoje; sumokėjus vietinę rinkliavą už stovėjimą geltonojoje zonoje, automobilį galima statyti geltonojoje ir žaliojoje zonose; sumokėjus vietinę rinkliavą už stovėjimą raudonojoje zonoje, automobilį galima statyti raudonojoje, geltonojoje ir žaliojoje zonose; sumokėjus vietinę rinkliavą už stovėjimą mėlynojoje zonoje, automobilį galima statyti mėlynojoje, raudonojoje, geltonojoje ir žaliojoje zonose.


Stovėjimo zonų Vilniuje schema
Žemėlapis

docs
Zonų, kuriose taikoma vietinė rinkliava ribos.doc 2.8 MB
Dalintis:
Informacija atnaujinta: 2020 01 10